Програма "Еразмус +"

Можливості для академічної мобільності і отримання індивідуальних грантів для науковців і студентів академії

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ, ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

Відділ з науково-педагогічної роботи та організації навчально-наукового процесу інформує, що програма Еразмус+ запрошує Вас до участі у конкурсах кредитної та ступеневої мобільності (програма «Навчальна мобільність»), а також отримання стипендій (програма «Індивідуальні гранти Еразмус+»).

Кредитна (короткострокова) мобільність – це мобільність на навчання на окремих курсах (накопичуючи кредити) в ВНЗ країни-члена програми на період від мінімально 3 місяців до максимально 12 місяців. Для стажування/практики – від 2 до 12 місяців. Для викладання від 1 тижня до 2 місяців.

Ступенева мобільність – це мобільність на навчання за повним курсом навчальної програми, для отримання диплому магістра/PhD (спільного, подвійного, багатостороннього) у ВНЗ країни-члена програми.

Гранти/стипендії на мобільність – це грошова винагорода, що покриває витрати на навчання, проживання, харчування та інші необхідні витрати переможців відповідних конкурсів.

Опис можливостей для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+ детальніше на сайтах:

  1. Для студентів (Students)
  2. Для стажування, проходження практики (Traineeships)
  3. Для викладачів (Staff)
  4. Для науковців – інформація про робочі вакансії та стипендії в рамках програми «Марі Складовська-Кюрі Горизонт 2020»

Всі заходи, консультації, матеріали, форми і документи є відкритими для користування та безкоштовними. Будь ласка, слідкуйте за новинами щодо реєстрації для участі в проектах.

Відгуки учасників програми