Колектив факультету

36024 Україна, Полтава, вул. Шевченка, 23. Телефон (0532) 52-25-66, Факс (0532) 60-84-81, E-mail: inostr@umsa.edu.ua

Буря Лілія Володимирівна
декан факультету, доцент кафедри гігієни, екології та охорони праці в галузі, кандидат медичних наук

У 1999 р. закінчила медичний факультет Української медичної стоматологічної академії. З 1999 р. по 2000 р. навчалася в інтернатурі за спеціальністю «загальна гігієна» з одночасним проходженням очної частини навчання в Харківському інституті удосконалення лікарів.

З 2001р. – викладач кафедри загальної гігієни та екології ВДНЗУ “Українська медична стоматологічна академія”.

У грудні 2006 року у спецраді Інституту медицини праці АМН України захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою: «Гігієнічне обґрунтування шляхів підвищення працездатності та ефективності праці лікарів-стоматологів терапевтичного профілю» (спеціальність: 14.02.01 – гігієна).

У червні 2013 році за конкурсом обрана на посаду доцента кафедри гігієни, екології та охорони праці в галузі. З серпня 2013 року виконувала обов’язки заступника декана факультету підготовки іноземних студентів, відповідаючи за організацію навчально-виховного процесу студентів-іноземців, що навчаються за спеціальністю «Лікувальна справа».

З червня 2015 року виконувала обов’язки декана, а в листопаді 2015 року за конкурсом обрана на посаду декана факультету підготовки іноземних студентів. Є автором більше 60 наукових і навчально-методичних друкованих праць, серед яких статті, методичні розробки, навчальні посібники та монографії.

Білоконь Сергій Олександрович
заступник декана, доцент кафедри дитячої хірургічної стоматології
Половик Олександр Юрійович
заступник декана, доцент кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії