Колектив деканату

36024 Україна, Полтава, вул. Шевченка, 23. Телефон (0532) 52-25-66, Факс (0532) 60-84-81, E-mail: inostr@umsa.edu.ua

Буря Лілія Володимирівна
декан факультету, доцент кафедри гігієни, екології та охорони праці в галузі, кандидат медичних наук

У 1999 р. закінчила медичний факультет Української медичної стоматологічної академії. З 1999 р. по 2000 р. навчалася в інтернатурі за спеціальністю «загальна гігієна» з одночасним проходженням очної частини навчання в Харківському інституті удосконалення лікарів.

З 2001р. – викладач кафедри загальної гігієни та екології ВДНЗУ “Українська медична стоматологічна академія”.

У грудні 2006 року у спецраді Інституту медицини праці АМН України захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою: «Гігієнічне обґрунтування шляхів підвищення працездатності та ефективності праці лікарів-стоматологів терапевтичного профілю» (спеціальність: 14.02.01 – гігієна).

У червні 2013 році за конкурсом обрана на посаду доцента кафедри гігієни, екології та охорони праці в галузі. З серпня 2013 року виконувала обов’язки заступника декана факультету підготовки іноземних студентів, відповідаючи за організацію навчально-виховного процесу студентів-іноземців, що навчаються за спеціальністю «Лікувальна справа».

З червня 2015 року виконувала обов’язки декана, а в листопаді 2015 року за конкурсом обрана на посаду декана факультету підготовки іноземних студентів.

E-mail: burya.lilia@gmail.com

Білоконь Сергій Олександрович
заступник декана, доцент кафедри дитячої хірургічної стоматології

E-mail: s.o.bilokon@gmail.com