Новини кафедри

Головна клінічна база: 36011, м. Полтава, вул. Шевченка 23, Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського,  тел. 60-95-80, 57-32-36, e-mail: fmedicine1997@gmail.com

МОЗ України оприлюднило інформацію для всіх волонтерів-медиків, які виявлять бажання та матимуть можливість долучитися до надання допомоги у запобіганні поширенню COVID-19.

З 12 по 15 лютого 2020 р. Австрія, м. Відень, к. мед. н., доцент кафедри сімейної медицини і терапії Кир’ян О.А. прийняла участь у 15-му Конгресі Європейської організації Крона та Коліту і пройшла курс навчальної програми 8-го семінару SciCom «Схожість та відмінності у патогенезі імуноопосередкованих запальних захворювань».

Співробітники кафедри сімейної медицини і терапії УМСА на чолі із зав. кафедрою, к. мед. н., доцентом Бабаніною М.Ю. прийняли участь у роботі обласної науково-практичної конференції «Сучасні діагностичні та лікувальні алгоритми в гастроентерології», м. Полтава.

К. мед. н., асистент кафедри Кір’ян О. А. сумісно з лікарями-інтернами і лікарями-курсантами відвідали виставку картин-імпровізацій на тему міських пейзажів заступника директора ННІПО УМСА Людмили Шилкіної, доцента кафедри сімейної медицини і терапії.

Завідуюча кафедрою сімейної медицини і терапії УМСА, к. мед. н., доцент Бабаніна М. Ю. прийняла участь у роботі Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Компетенції сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів», м. Київ.

Завідуюча кафедрою сімейної медицини і терапії, доцент Бабаніна М. Ю. сумісно з асистентами Хайменовою Г. С., Катеренчуком О. І. і лікарями-інтернами прийняли участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Медична наука у практику охорони здоров’я».

Національна науково-практична конференція з міжнародною участю «Запальні та функціональні захворювання кишечника». Асистент Кир’ян О.А. виступила з доповіддю «Клініко-патогенетичні механізми розвитку ураження суглобів та хребта при запальних захворюваннях кишечника».

Колектив кафедри сімейної медицини і терапії сумісно з лікарями-курсантами та лікарями-інтернами відвідали науково-практичну школу Української асоціації фахівців із серцевої недостатності «Сучасне фармакологічне лікування серцевої недостатності».

Доцент кафедри сімейної медицини і терапії УМСА Іваницький І.В. прийняв участь у тренінг-практикумі «Імплементація міжнародних протоколів у практику сімейного лікаря», м.Вінниця.

Участь кафедри сімейної медицини і терапії у наукових заходах ХVІI З’їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства з міжнародною участю, який відбувся 14-15 листопада 2019 р. в Полтаві на базі Української медичної стоматологічної академії.

Викладачі кафедри сімейної медицини і терапії разом із лікарями-інтернами відвідали Регіональний науково-практичний семінар «Сучасні стандарти діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».

Колектив кафедри взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні педіатричні питання громадського здоров’я».

30 жовтня 2019 р. Відбулася традиційна для Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та кафедри сімейної медицини і терапії УМСА обласна науково-практична конференція «Окремі аспекти коморбідності в загально лікарській практиці».

12 вересня 2019 р. викладачі кафедри сімейної медицини і терапії,разом із лікарями-інтернами та лікарями-курсантами брали участь в освітньо-навчальному семінарі «Впровадження міжнародних стандартів діагностики та лікування дітей з алергічними захворюваннями»

Державна атестація важливий день для 20 лікарів-інтернів другого року навчання за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина»

Успішно складено іспит та комп’ютерне тестування лікарями-курсантами передатестаційного, а також циклу стажування з фаху «Загальна практика-сімейна медицина»