Виховна робота інституту

36011 м.Полтава, вул. Шевченка, 23 Тел. (0532) 52-56-07, e-mail: dfpo@umsa.edu.ua, dfpo@ukr.netНа кафедрі сімейної медицини і терапії відбулась виховна година, присвячена Міжнародному дню безневинних дітей – жертв агресії (відповідальний доц. Іваницький І.В.), який відзначається 4 червня, та був затверджений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в 1982 році.

У режимі дистанційного спілкування з лікарями-інтернами 2-го року навчання, 217, 218, 219 та 220-ї груп проведено виховну годину, присвячену драматичним подіям 1945 року. У представленій доповіді було згадано, що згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН з 1991 року 11 квітня у світі відзначається Днем визволення в’язнів нацистських концтаборів.

Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів провів годину поетичного спілкування «Геніальна донька українського народу."

На кафедрі сімейної медицини і терапії відбулась виховна година, присвячена 450-річчю з дня народження українського полководця та політичного діяча, гетьмана реєстрового козацтва, кошового отамана Запорізької Січі Петра (Кононовича) Конашевич-Сагайдачного.

Для підвищення ефективності та прозорості процедур, пов’язаних із забезпеченням навчального процесу, а також задля підтримки соціальних ініціатив 30.11.2020 р. в Навчльно-науковому інституті післядипломної освіти на кафедрі внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів (завідувач кафедри професор Потяженко М.М) була проведена онлайн-зустріч з освітнім омбудсменом академії Климач Тетяною. Читати далі

11 листопада 2020 року на онлайн зустрічі колективу кафедри сімейної медицини і терапії обговорили актуальні питання етичних принципів та визначених законом правил, якими викладачі, лікарі-інтерни, лікарі-курсанти мають керуватися при навчанні, викладанні та провадженні наукової роботи з метою збереження довіри до результатів навчання та підтримки наукових досягнень

На кафедрі ендокринології з дитячими інфекційними хворобами завідувачка кафедри, професор Людмила Бобирьова провела заняття з курсантами Інституту післядипломної освіти на тему: «Сучасні наукові досягнення в лікуванні цукрового діабету та попередження ускладнень в умовах пандемії «Covid-19”.

Проведена зустріч з практичним психологом та освітнім омбудсменом "УМСА" Климач Тетяною Миколаївною. Лікарі-слухачі були ознайомлені з метою, функціями та правилами подачі скарг освітньому омбудсмену.

09 вересня 2020 року відбулося засідання «Школи куратора» - відповідальних за організацію виховної роботи на кафедрах ННІПО УМСА.

З нагоди Дня медичного працівника співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів та кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів ініціювали захід щодо здорового та активного способу життя! Приєднуйтесь!

21 лютого 2020 року  викладачі та лікарі-інтерни УМСА разом зі студентами та викладачами Національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка на кафедрі післядипломної освіти лікарів-стоматологів-ортопедів УМСА провели масштабний захід на відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Кафедра післядипломної освіти лікарів-ортодонтів УМСА з метою забезпечення екологічної просвіти для студентів академії запросила на лекторій керівника екологічного напрямку в місті Ольгу Макєєву.

Керівники структурних підрозділів УМСА, практичні   психологи, організували  та провели інформаційно-просвітницькі кампанії, спрямовані на підвищення рівня обізнаності трудового колективу, студентства  щодо попередження дискримінації та сексуальних  домагань.

14.01.2020 року співробітниками кафедри педіатрії №2 УМСА та лікарями-інтернами 1-го року навчання з фаху «Педіатрія» на базі Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні проведена виховна година «Чисті руки – запорука здоров'я».

03 грудня 2019 року в рамках “Всесвітнього Дня толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих" співробітники кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією УМСА (завідувачка кафедри д.мед.н. Коваль Т.І. та к.мед.н. Руденко С.С., лікарі-інтерни) разом з благодійними організаціями (БО”БФ”ВОЛНА” (Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю), Регіональної Представниці “ВОНА” (Всеукраїнське об’єдн...

Впродовж Європейського тижня тестування 27 листопада на базі УМСА КП «Обласний Центр профілактики та боротьби ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» під керівництвом в.о. директора Світлани Нестеренко провів тестування на ВІЛ серед студентів та співробітників академії.

26 листопада в УМСА у рамках Регіонального проєкту. присвяченого Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, в академії відбувся обласний конкурс із професійної майстерності: «Не давайте шансу перемогти ВІЛ/СНІДу». У ньому взяли участь лікарі-інтерни та студенти медичних коледжей Полтави, Кременчука, Лубен.

З нагоди Всевсітнього дня толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, 20 листопада 2019 року лікарі-інтерни кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією УМСА провели для студентів І-ІІ курсів Полтавського юридичного інституту НЮУ ім.Ярослава Мудрого інформаційно-виховний захід "ВІЛ-інфекція – прихована епідемія".

З нагоди святкування дня Гідності та Свободи України, співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів-ортопедів разом із лікарями-інтернами другого року навчання, відвідали виставку «ФАКТОР СВОБОДИ», яка проходить у Національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.

На кафедрi сiмейної медицини i терапiї викладачами разом із лiкарями-iнтернами було проведено виховну годину, присвячену відомому українському гумористу Остапу Вишнi (П.Губенку).

17 жовтня 2019 року кафедрою дитячої стоматології (зав. кафедри проф. Шешукова О.В.) спільно з кафедрою психіатрії, наркології та медичної психології (зав. кафедри проф. Скрипніков А.М.) організований захід в рамках програми «Здорова посмішка» у дитячому відділенні Обласної психіатричної клінічної лікарні ім. О.Ф. Мальцева.

10 жовтня 2019 року годину пам`яті провели разом з матір`ю Героя України Валерія Боняківського лікарі-інтерни. Організувала зустріч кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів (зав. кафедри П. М. Скрипніков). 

100 років від дня народження видатного вченого, лікаря, д.мед.н., професора, ветерана Другої Світової війни, професора кафедри внутрішньої медицини №1 Дудченка Максима Андрійовича. Колектив Навчально-наукового інституту післядипломної освіти приєднався до відзначення 100 річного ювілею.

Кафедра післядипломної освіти лікарів-ортодонтів УМСА запросила у ці березневі дні в Академію відомих літераторів, краєзнавців для того, щоб послухати їхні дослідження про перебування уславленого Кобзаря — українського поета Т.Г. Шевченка на Полтавщині. «Випадковостей не буває, — стверджує зав. кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів УМСА, професор В.Д. Куроєдова.