Про відділення

м. Полтава, вул.. Шевченка, 23, каб.10 адміністративного корпусу Тел.: (0532) 56-08-39

Підготовче відділення (курси) для підготовки громадян України до вступу у вищі навчальні заклади створене на базі факультету довузівської підготовки УМСА у лютому 1994 року з метою підготовки громадян України до вступу на навчання, перш за все до Вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія" та до інших вищих навчальних закладів України.

За новою редакцією Статуту Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» 26.06.2012 року, назва «Відділення довузівської підготовки» змінена на «Підготовче відділення (курси) для підготовки громадян України до вступу у вищі навчальні заклади» і є одним із структурних підрозділів академії, яке забезпечує навчальну, виховну діяльність щодо підготовки майбутніх абітурієнтів.

За 23 роки функціонування підготовчого відділення в академії на підготовчих курсах навчалося більше 3500 слухачів з різних областей України.

У 2014 році згідно рішення Державної акредитаційної комісії термін дії на надання освітніх послуг з довузівської підготовки громадян України продовжено до 2019 року. Ліцензійний обсяг прийому – 400 осіб.
Ліцензійний обсяг прийому – 100 осіб.

Завідувач підготовчого відділення
для підготовки громадян України
до вступу у вищі навчальні заклади
викладач Коваленко О. І.

Підготовче відділення очолює викладач фізики, « Вчитель методист», «Відмінник народної освіти України» - Коваленко Олена Іллівна.

Головні напрямки діяльності підготовчого відділення:

• створення належних умов для отримання ґрунтовних знань з предметів (українська мова і література, біологія, хімія та фізика) необхідних для вступу в академію;
  • формування у слухачів загально-навчальних та спеціальних умінь і навичок, необхідних для успішного складання ЗНО;
  • удосконалення умінь самостійно здобувати знання, робити логічні висновки, творчо використовувати тестові завдання;

Основні завдання підготовчого відділення спрямовані на:

• створення умов для повторення, узагальнення та систематизації знань з української мови і літератури, біології та хімії та фізики;
  • реалізація завдань профорієнтаційної роботи: професійна інформація про медичні професії; професійна орієнтація до профілю факультетів для вступу до Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія»; професійна просвіта (спрямування слухачів підготовчих курсів на самооцінку особистих професійних здібностей, які необхідні майбутнім лікарям).