Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки

36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, адміністративний корпус, ІІІ поверх, кімнати 316; 318-321; 343-346. тел.: (05322)2-69-41Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки

Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки  центр гуманітарної освіти й виховання в академії як невід'ємного компонента професійної компетентності лікаря.

Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки УМСА була створена у 1991 році у зв'язку з уведенням у навчальні плани медичних ВНЗ дисципліни «Ділова українська мова» (нині«Українська мова за професійним спрямуванням») та циклу інших гуманітарних дисциплін: українська і зарубіжна культура, основи психології та педагогіки, релігієзнавство, російська мова для іноземних студентів.

На кафедрі викладаються дисципліни: «Українська мова за професійним спрямуванням», «Українська мова як іноземна», «Іноземна мова за професійним спрямуванням».

На кафедрі навчаються студенти І курсу стоматологічного факультету, медичного №1, медичного №2 та 1 4 курсів факультету підготовки іноземних студентів, клінічні ординатори.

Кафедра розташована на ІІІ поверсі адміністративного корпусу й займає 9 приміщень, із яких 1 – кабінет завідувачки кафедри, 1 – викладацька, навчальних аудиторій  7.

 

УВАГА!!! МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ МІСТЯТЬСЯ В РОЗДІЛІ  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!