Новини

21 травня 2020 року співробітники кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургіє голови та шиї УМСА у повному складі беруть участь у XIII конгресі з міжнародною участю «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» - Україна.

Викладачі кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Олексій Бодулєв, Антон Могильник та Наталія Адамчук в умовах карантину успішно завершили дистанційний он лайн курс лекцій із протидії та попередження булінгу у закладах освіти.

19 травня 2020 року на кафедрі хірургічної стоматологічної та щелепно-лицьової хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією УМСА завідувач кафедри, професор Давид Аветіков разом з аспірантом кафедри Віталієм Личманом та лікарем-ординатором Вадимом Додатком зробили дос...