Новини

Оголошується прийом заявок на участь у КОНКУРСІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ „ГОРИЗОНТИ ПОЛТАВЩИНИ”. Мета конкурсу: - сприяння в реалізації перспективних інвестиційних проєктів шляхом створення належного іміджевого середовища та проведення промоції; - формування пакету інвестиційн...

Вітаємо студента медичного відділення Фахового медико-фармацевтичного коледжу УМСА зі спеціальності «Медсестринство» Калініна Олександра з III місцем у Відкритому кубку України з кіокушин карате у розділі"Куміте" в категорії чоловіки 18 р.+ до 80 кілограмів.

Вітаємо студента медичного відділення Фахового медико-фармацевтичного коледжу УМСА зі спеціальності «Стоматологія» Козака Романа з II місцем у чемпіонаті Полтавської області з вільної боротьби серед кадетів і кадеток у ваговій категорії 71 кілограм.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 21вересня в Україні 178353 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3583 летальних, 78186 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 2675 нових випадків.