Новини

11 червня у КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради» за ініціативи в.о. директора Дмитра Лавренка відбувся майстер-клас для здобувачів освіти ІІ курсу ОПП «Парамедик» Навчально-наукового медичного інституту.

12 червня 2021 року в Полтавському державному медичному університеті прочитав лекцію для здобувачів вищої освіти ОПП «Громадське здоров’я» (І курс) доцент кафедри громадського здоров’я НУОЗ України імені П. Шупика Ярослав Першегуб.

12 червня 2021 року Студентський парламент ПДМУ на 17-тій Генеральній Асамблеї ГО «Українська асоціація студентів» представляв його голова Олександр Мамай.

Сьогодні, 11червня 2021 року, на міжнародному факультеті ПДМУ розпочалася друга частина ЄДКІ – об'єктивний структурований клінічний іспит для здобувачів ОПП за спеціальністю 221 – «Стоматологія».

11 червня 2021 року за ініціативи фахового медико-фармацевтичного коледжу відбулась контруктивна зустріч стейкхолдерів зі здобувачами вищої освіти ОПП Громадське здоров`я (1 курс).