Новини

На кафедрі експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією відбулось засідання СНТ.

Увага. Важлива інформація для співробітників академіїї, аспірантів, клінічних ординаторів та студентів. В академії з 4 жовтня 2019 року розпочинається видача термінальних карт доступу. Впровадження режима перепустки відбудеться з 21 жовтня 2019 року.

Працівники бібліотеки «УМСА» взяли участь у круглому столі «Бібліотека і покоління: виклики, проекції, очікування», що відбулася на базі науково-технічної бібліотеки ПолтНТУ.

Тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування», післядипломний курс професійного вдосконалення відбувся у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя.