Полтавські заклади вищої освіти – лідери наукової діяльності уклали договір про співробітництво

11 червня 2020
180
Полтавські заклади вищої освіти – лідери наукової діяльності уклали договір про співробітництво

10 червня Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Українська медична стоматологічна академія уклали договір про співробітництво.

Договір передбачає спільну реалізацію державної політики у галузі освіти та науки України, зокрема проєктів у сфері надання сучасних інформаційних, соціально-педагогічних послуг, організації освітнього та науково-дослідного процесів, проведення спільних освітніх, просвітницьких заходів за тематикою здорового способу життя, а також підвищення кваліфікації фахівців та працівників для закладів освіти та охорони здоров’я.

«Активна наукова діяльність, лідерство наших закладів у наукометричній базі Scopus, практичні напрацювання, які займають чільне місце у реальному секторі економіки, та наша довга історія успішної співпраці та дружби переходять на новий, вищий рівень задля розвитку ефективної двосторонньої співпраці», – прокоментував ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко. – «Укладення договору про співробітництво між провідними закладами вищої освіти міста Полтави – це новий крок до розвитку сучасного освітнього простору та реалізації нових проєктів у галузі освіти та науки всеукраїнського і міжнародного рівня. Без перебільшення, це – важливий крок для розвитку Полтавської області та країни в цілому. Бажаю нашим стратегічним партнерам – колективу УМСА і особисто ректору, професору Вячеславу Миколайовичу Ждану нових освітніх і наукових успіхів задля розвитку України!»

Зазначається, що співробітництво за цим договором не є підприємницькою діяльністю та не передбачає спільних фінансових зобов’язань.

«Наші виші впродовж майже століття навчають високого ґатунку професіоналів, зберігаючи стратегічний баланс нашої держави у життєвоважливих галузях. Вони роблять вагомий внесок у розвиток як науки, так і практичних напрямків. Враховуючи виклики часу, проблеми, які постають перед суспільством і потреби вищої освіти, підписання угоди – можливість спільно їх обговорити і разом знайти оптимальне рішення. Це важливий інструмент задля плідної роботи у майбутньому задля блага країни», – зазначив ректор УМСА Вячеслав Ждан.

Договір відкриває нові можливості і для студентів, і для науково-педагогічних працівників провідних полтавських закладів вищої освіти. Вони зможуть обмінюватися науково-методичною інформацією, проводити спільні робочі зустрічі, консультації, науково-практичні семінари, конференції та майстер-класи.