Колектив профкому

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23


Борисова Зінаїда Олексіївна
Борисова Зінаїда Олексіївна

Голова профспілкового комітету Полтавського державного медичного університету, доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини)

Заступники голови профкому:

  1. Беляєв С.А. – старший  лаборант  кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією;
  2. Дубровіна О.В. – доцент кафедри пропедевтики хірургічної стоматології.

Секретар профкому:

Прилуцька Н.І. – головний  бібліотекар.

Список членів профспілкового комітету «ПДМУ»

  1. Борисова З.О – доцент  кафедри  пропедевтики  внутрішньої  медицини  з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини), голова профкому;
  2. Беляєв С.А. – старший лаборант кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією, заступник голови профкому;
  3. Дубровіна О.В. –  доцент кафедри пропедевтики хірургічної стоматології заступник голови профкому;
  4. Прилуцька Н.І. –  секретар профкому, головний бібліотекар;
  5. Кузь Г.М. – доцент, завідувач кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією, профгрупорг стоматологічного факультету;
  6. Полянська В.П. –  доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології, профгрупорг медичного факультету;
  7. Піскун.О.О. – комендант  адміністративного корпусу, профгрупорг АГЧ;
  8. Козак В.М. –  завідувач здоровпунктом;
  9. Трибрат  Т.А. – доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини);
  10. Сидоренко А.Г.  викладач кафедри експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією;
  11. Сидоренко Л.В. –  начальник відділу культурно-освітньої діяльності;
  12. Ємець А.В. – доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я, фізичної терапії, ерготерапії з спортивною медициною та фізичної реабілітації;
  13. Потяженко М.М. – професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів;
  14. Хавалкіна Л.М. – асистент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів;
  15. Мосягін В.П. –  начальник  спортивного комплексу.

Склад комісій первинної профспілкової організації ПДМУ на 2020-2024 рр.

1.Комісія з організаційних питань:

  • Прилуцька Н.І. – головний бібліотекар, голова комісії;
  • Потяженко М.М. – зав кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів;
  • Кузь Г.М. – завідувач кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією, профгрупорг стоматологічного факультету;
  • Полянська В.П. – доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології, профгрупорг медичного факультету;
  • Піскун О.О. – комендант  адміністративного корпусу, профгрупорг АГЧ.

2.Комісія з питань медичного обслуговування та громадського харчування:

1. Козак В.М. – завідувач здоровпунктом, голова комісії;

2. Трибрат Т.А. – доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини).

3. Комісія з житлово-побутових  питань:

  • Піскун О.О. – комендант адміністративного корпусу, голова комісії;
  • Сидоренко А.Г. викладач кафедри експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією  та алергологією.

4. Комісія з питань культурно-масової, спортивної роботи, оздоровлення:

  • Сидоренко Л.В. – начальник відділу культурно-освітньої діяльності, голова комісії;
  • Ємець А.В. – доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я, фізичної терапії, ерготерапії з спортивною медициною та фізичної реабілітації;
  • Мосягін В.П. – начальник  спортивного комплексу.

5.Комісія з питань роботи з молоддю:

  • Драбовський В.С. –  асистент кафедри хірургії №3, голова комісії;
  • Дубровіна О.В. –  доцент кафедри пропедевтики хірургічної стоматології;
  • Люблінська І.О. –  викладач кафедри мікробіології, вірусології та імунології;
  • Золотарьова Є. В. –  прес-центр;
  • Варданян А.О. –   викладач кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією;
  • Лузановський Д.О. –  керівник духового оркестру;
  • Бутиріна І.Д. –  секретар комісії.

6.Комісія з охорони праці,  соціальних питань,  робота з ветеранами:

  • Лебедєв В.А. –  голова Ради ветеранів, голова комісії;
  • Мосягін В.П. –  начальник  спортивного комплексу;
  • Антоненко О.І. – начальник відділу охорони праці.

7.Комісія з рівності прав жінок і чоловіків. Жіноча рада:

  • Боровик О.Б. –  директор бібліотеки, голова комісії;
  • Хавалкіна Л.М. –  асистент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів.

8.Обрядова комісія:

  • Мосягін В.П. –  начальник  спортивного комплексу, голова комісії;
  • Лебедєв В.А. –  голова Ради ветеранів;
  • Беляєв С.А. – старший лаборант кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією.
  • Кузь Г.М. – доцент, завідувач кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією;
  • Піскун О.О. – комендант  адміністративного корпусу;
  • Сидоренко А.Г. – викладач кафедри експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією;
  • Козак В.М. – завідувач здоров пунктом;
  • Сидоренко Л.В. – начальник відділу культурно-освітньої діяльності;
  • Боровик О.Б. –  директор бібліотеки;
  • Сорока В.І. – водій АГЧ;
  • Коваль П.О. – заступник ректора з АГР;
  • Омельченко О.С. –  доцент кафедри біологічної та біоорганічної хімії (заступник декана стоматологичного факультету);
  • Гринь В.Г. – доцент кафедри анатомії людини (заступник декана медичного факультету №1);
  • Біланова Л.П. – заступник директора навчально-наукового медичного інституту;
  • Андрущенко Г.Д. – фахівець відділу кадрів.

9.Комісія із загальнообов’язкового соціального  страхування:

  • Скрипник І.М. – професор, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, голова комісії;
  • Борисова З.О. – доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини  з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини);
  • Борсук О.В. – юрисконсульт академії;
  • Оніпко Ю.М. – фахівець відділу кадрів;
  • Беляєв С.А. – старший лаборант кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією;
  • Потяженко М.М. – професор ,завідувач  кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів;
  • Кузь Г.М. – доцент, завідувач кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією;
  • Піскун О.О. – комендант  адміністративного корпуса;
  • Трибрат Т.А. – доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини);
  • Козак В.М. – завідувач здоровпунктом;
  • Івщенко І.С. – бухгалтер;
  • Сидоренко А.Г. – викладач кафедри експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією;
  • Прилуцька Н.І. – головний бібліотекар, секретар комісії.

10.Комісія по трудовим спорам:

  • Катеренчук І.П. – професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 з професійними хворобами, голова комісії;
  • Скрипник І.М. – професор, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти;
  • Ксьонз І.В.– професор, проректор з науково-педагогічної роботи та лікувальної роботи;
  • Баштан В.П. – професор, завідувач кафедри онкології та радіології з радіаційною медициною;
  • Старченко І.І. – професор, начальник відділу з науково-педагогічної роботи та організації навчально-наукового процесу;
  • Борисенко Н.М. – юрисконсульт академії;
  • Кулик Л.І. – заступник ректора з економіки та планування;
  • Борисова З.О. – доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини  з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини);
  • Бойко З.Г. – начальник відділу кадрів;
  • Антоненко О.І. – начальник відділу охорони праці;
  • Кузь Г.М. – доцент, завідувач кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією;
  • Полянська В.П. – доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології;
  • Піскун О.О. – комендант  адміністративного корпусу;
  • Ваценко А.В. – доцент кафедри медичної біології, секретар комісії.

11.Комісія для розробки, внесення змін  та доповнень до колективного договору між работодавцем та профспілковим комітетом:

  • Дворник В.М. . – професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи , голова комісії;
  • Кайдешев І.П. – професор, проректор з наукової роботи;
  • Скрипник І.М. – професор, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти;
  • Похилько В.І. – професор, проректор з науково-педагогічної роботи та виховної роботи;
  • Борисова З.О. – доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини  з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини);
  • Пера В.П. – проректор з адміністративного управління;
  • Хілініч І.В. – головний бухгалтер;
  • Кулик Л.І. – заступник ректора з економіки та планування;
  • Коваль П.О. – заступник ректора з адміністративно-господарської  роботи;
  • Бойко З.Г. – начальник відділу кадрів;
  • Борсук О.В. – юрисконсульт університету;
  • Потяженко М.М. – професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів;
  • Лещенко Т.О. – доцент, завідувач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки;
  • Трибрат Т.А. – доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини);
  • Дубровіна О.В. – доцент кафедри пропедевтики хірургічної стоматології;
  • 16. Кузь Г.М. – доцент, завідувач кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією;
  • Сидоренко А.Г. – викладач кафедри експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією;
  • Прилуцька Н.І. – головний бібліотекар, секретар комісії.