Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія 0532 (560823), e-mail: naukoviy_viddil@umsa.edu.ua, polstomumsa@gmail.co

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів (курсантів), стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Захист студентських накуових робіт Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Стоматологія» (державною мовою) відбудеться 6 квітня 2020 року о 10:00 в лекційній аудиторії №5 (І поверх, морфологічний корпус «УМСА»)

Рейтингова таблиця ІІ туру учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Стоматологія»

ШИФР

ПІБ

Заклад

Сума балів за рецензування

Smile

Яловський І.М.

анатомічні особливості

Тильчак Я. Є.

ТНМУ

superior

Білоусова Б. Р.

Sapienti Sat

Ніколенко А.В., Шершнєва Є.С.

Pia desideria

Давітян Д.

severity

Гаркун А. Д.

vivat academia

Якущенко А.О.,

Шклярук Є.В.

smile-2

Марусей І.М.

БДМУ

cytoparodont

Лопатка О.Ю., Мешков Б.Є.

ortho perio

Філевич О.А.